Alexandrite Lazer

Alexandrite lazer, günümüzde tüy azaltma tedavileri için en yaygın kullanılan lazer teknolojisidir . Kapatıcılığı, acısız bir deneyim sunması ve tüylerin yeniden çıkmasını geciktirmedeki etkinliği ile büyük beğeni toplayan bu cihazımız son yıllarda çok ilgi gördü..

Liluz Diyarbakır Güzellik merkezinde dermatolog-terapist ekiplerimizin uzmanlığı yatar. En son teknolojileri, sistemleri ve cihazları kullanarak bireyin saç ve cilt tipine göre hazırlanmış özelleştirilmiş bir tedavi sunmak için her müşteriyle yakın bir şekilde çalışırlar. Alexandrite Lazer‘in Koyu renkli tüyleri almada en etkili Lazer olduğu gibi kanıtlanmıştır. Tüm cilt tiplerinde en güvenli ve en etkili tedaviyi vermek için iki dalga boyunu karıştırmamızı sağlıyor.

Alexandrite Lazer Sisteminin Avantajları:

Alexandrite, lazer epilasyon için en hızlı sistemdir ve onu daha geniş alanların tedavisi için ideal hale getirir. Dalga boyunun diğer sistemlerden daha uzun olması, açık ten tonlarından zeytin ten tonlarına kadar daha geniş bir cilt tipinde etkili olmasını sağlar. Diğer epilasyon lazerlerinden daha ince tüylerde daha iyi çalışır ve açık tenli ve çilli bireyleri bile tedavi edebilir.

Alexandrite Lazer Sisteminin Eksileri:

Alexandrite lazer sistemi diğer sistemlere göre daha ağrılıdır ve koyu ten rengine sahip hastalarda kullanıldığında renk bozulmasına neden olabilir.

Alexandrite lazer tedavisinin yan etkileri var mıdır?

1: Tedavi sırasında ağrı (kontak soğutma ve gerekirse topikal anestezi ile azaltılır)
2: İşlemden hemen sonra kızarıklık, şişlik ve kaşıntı tedaviden sonra birkaç gün sürebilir.
3: Nadiren, cilt pigmenti çok fazla ışık enerjisi emebilir ve kabarma meydana gelebilir. Bu kendi kendine düzelir.
4: Cilt pigmentasyonundaki değişiklikler. Bazen pigment hücreleri ( melanositler ) daha koyu ( hiperpigmentasyon ) veya daha soluk ( hipopigmentasyon ) cilt lekeleri bırakarak zarar görebilir . Genel olarak, kozmetik lazerler, daha koyu ten rengine sahip kişilerde daha iyi sonuç verir.
5: Morarma hastaların %10 kadarını etkiler. Genellikle kendi kendine kaybolur.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]