Altın İğne

Cildinizde yaşlanma ve çevresel nedenlerin neden olduğu sorunların tedavisini sağlayan Altın İğne uygulaması, cildinizi yenilemek için Fraksiyonel Radyo Frekans uygulaması ile yapılır. Fraksiyonel Radyo Frekans Altın İğne cildinizdeki leke, sivilce izi, renk farklılıkları gibi istenmeyen görünümleri en aza indiren çok başarılı bir tedavidir. Cildi toplamak, sıkılaştırmak ve gençleştirmek için ideal bir teknolojidir. Lazer tedavileri adı verilen optik temelli tedaviye kıyasla önemli fark yaratarak yan etkileri ve riski çok düşüktür. Her türlü cilt için olağanüstü başarı sağlar.

Yüz cildimiz dış etkenlere maruz kaldığı için daha fazla yaşlanma belirtisi gösterebilir. Yüzdeki minik kırışıklıklar ve sivilce izleri en çok şikayet edilen problemlerdir.

Altın İğne bu uygulama ile cildin kolajen üretimini uyararak cilt gençleşmesini sağlar. İşlem sırasında da PRP kullanılırsa sonuç çok keyifli olur.

İşlemden yarım saat önce anestezik kremler kullanılarak yüz cildiniz hazırlanır. İşlem yaklaşık 20-30 dakika sürer.

20 gün arayla 3 seans uygulamanız yeterli olacaktır.

Altın İğneyi Kimler Tercih Edebilir?

Özellikle cilt lekeleri, çatlaklar, sivilce izleri, kırışıklıklar ve benzeri sorunlardan muzdarip kişiler altın iğne uygulaması yaptırabilir. Kısa süreli seanslar halinde gerçekleştirilen bu işlemden sonra daha genç, güzel ve canlı görünen bir cilt elde edilir. Bu işlem için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Aynı şekilde altın iğne tedavisi kadın ya da erkek fark etmeksizin kullanılabilir.

Tedavi Kaç Seans Sürer?

Tedavi uygulamaları iki hafta arayla ortalama üç seans ile gerçekleştirilir. Sorunun kaynağına ve nedenine göre daha fazla seans uygulanabilir. Bu karar doktor tarafından verilir. Seanslar sırasında lokal anestezik krem ​​uygulanır. Bu krem ​​ile ağrı hissedilmez. Sonuçlar ilk seanstan sonra fark edilir. Etkinliği sonraki seanslarda daha da belirginleşecektir.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]