Çatlak Selülit Tedavisi

Cilt çok kısa bir süre içinde çok fazla gerildiğinde cilt yüzeyinde belirgin çizgiler bırakarak çatlaklar oluşur. Bu, ergenlik döneminde, hızlı kilo alma veya verme dönemi, hamilelik veya büyüme atağı sırasında olabilir. Cildin rengi ne kadar açık olursa, görünür çatlak izleri alma şansı o kadar yüksek olur.

Kadınlar için daha sık bir sorun olsa da, hem kadınlar hem de erkekler çatlaklardan muzdarip olabilir ve birinin benlik saygısı üzerinde ciddi bir etkisi olabilir. Çatlaklar sadece hamile kadınlar tarafından görülmez, eğer cilt gerilirse vücudunuzun herhangi bir yerinde görünebilirler. En sık görülen yerler karın, göğüsler, üst kollar, uyluklar ve kalçalardır. Lazer epilasyon tedavileri artık çatlaklardan kurtulmak için kullanılabilir.

Deri çatlakları, cildin gergin olduğu vücudun herhangi bir yerinde görünebilir ve genellikle kilo alımının bir sonucu olarak ortaya çıkarlar. Karın, göğüsler, üst kollar, uyluklar ve kalçalar dahil olmak üzere yağın depolandığı yerlerde ortaya çıkmaları daha olasıdır. Kesinlikle sağlık riski oluşturmazlar ve vücudunuzun sağlıklı bir şekilde işlev görme yeteneğinden ödün vermezler.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler kısaca şunlardır:

1: Göbek, kalça vs. üzerinde hamilelik çatlakları.
2: Kilo alımı veya kilo kaybının neden olduğu çatlaklar
3: Vücut geliştirmenin neden olduğu çatlaklar

Çatlakları gidermek için kaç tedavi gerekir?

Bu, tedavi edilecek çatlaklara bağlı olarak büyük ölçüde değişir. 3-5 tedavi kadar kısa olabilir ve bu çok yaygındır, ancak çok inatçı olanları ortadan kaldırmak için on tedaviye kadar çıkabilir.

Bir tedaviden sonra ne bekleyebilirim?

Tedavinizin ardından, yaygın olmamakla birlikte, biraz kızarıklık ve zaman zaman kabarma yaşayabilirsiniz. Kızarıklık birkaç saat içinde kaybolacak ve herhangi bir kabarma olursa bu bir veya iki hafta içinde iyileşecektir.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]