Cilt Bakımı

Cildinizi korumak, geliştirmek ve tedavi etmek için sayısız sebep yok. Ve hiç kimse, hayatınızın her aşamasında cilt sağlığınızı ve güzelliğinizi desteklemek için bir dermatologdan daha nitelikli olamaz.

Daha önce hiç cilt bakımı kliniğine veya spaya gitmediyseniz, en hafif tabirle bu göz korkutucu bir görev olabilir. Yaşadığınız bölgeye bağlı olarak, her biri kapsamlı cilt bakım menülerine sahip on beş farklı seçenek olabilir. Öyleyse, sizin için mevcut olan en iyi eğitimli profesyoneller ve uzmanlarla çalıştığınızdan nasıl emin olacak ve seçeceksiniz?

Gelişmiş klinik yüz bakımları ve kişiye özel tedaviler sunan Liluz cilt bakımı kliniğine hoş geldiniz. Akne, rosacea, hiperpigmentasyon, dokusal düzensizlikler, yara izi ve erken ila ileri cilt yaşlanması belirtileri gibi çeşitli endişeleri başarılı bir şekilde tedavi etmek için en son bilim, teknoloji ve ekipmanı kullanıyoruz. Her bir tedaviyi bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz, çünkü iki cildin aynı olmadığını biliyoruz.

Uzman dermatologlarımız, uzmanlıklarını Liluz Diyarbakır Cilt Bakımı Uzmanlık Merkezi’ndeki en geniş hizmet yelpazesiyle birleştirdiğinde en iyi şekilde görünecek ve hissedeceksiniz. Cilt tipinize ve cilt bakım hedeflerinize bağlı olarak, cildinizi sağlıklı, dengeli ve uygun bir nemlendirme durumuna getirmek için hangi ürünleri ve teknikleri kullanacağınızı seçeceğiz.

Yüz bakımlarınızın sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak ve bunları evde korumanıza yardımcı olmak için yalnızca klinik olarak kanıtlanmış, etkili kozmetik ürünlerden oluşan bir rutin oluşturmaya yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacağız. Kliniklerimizde tüm dermatoloji ihtiyaçlarınız için özel tedaviler bulunmaktadır. Tüm Cilt Problemlerini tedavi ediyoruz..

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]