Dermapen

Yaşlandıkça cildimiz doğal olarak gevşer ve daha az elastik hale gelir ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Liluz Diyarbakır Güzellik Merkezinde yaşlanma sürecini durdurma sözü vermiyoruz, ancak Dermapen Microneedling gibi tedavilerle kesinlikle yavaşlatabiliriz. Dermapen™ cilde dikey olarak nüfuz ederek mikro cilt kanalları oluşturarak vücudun doğal iyileşme fonksiyonunu uyarır ve harekete geçirir. Artan kolajen ve elastin seviyeleri ile hücresel onarım, rejenerasyon ve yenilenme gerçekleşir, sizi taze ve daha genç görünen bir cilde bırakır.

Dermapen devrim niteliğinde bir mikro iğneleme tedavisidir. Güneşten zarar görmüş cildi, akne izlerini düzeltmek için epidermisi etkili bir şekilde hedefler. Çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmak için idealdir, ayrıca güneşten zarar görmüş cilt, akne izleri ve çatlak izlerinin üstesinden gelebilir.

Tedavi, cildi yeni kolajen ve elastin üretmesi için uyararak çalışır. Bu üretim cildin kendini doğal ve güvenli bir şekilde yenilemesini ve onarmasını sağlar. Sonuçlar açıkça görülüyor – daha pürüzsüz, daha parlak, daha sağlıklı, daha genç görünen bir cilt.

Liluz Diyarbakır Güzellik Salonu cildinizin ihtiyaçlarını değerlendirebilir ve sizin için en iyi sonuçları sunmak için özel bir Dermapen tedavi programı geliştirebilir.

Dermapen’den kimler yararlanabilir?

Mikro iğneleme, kırışıklıkları, ince çizgileri, yara izlerini ve güneş hasarını tedavi etmeye yardımcı olabilecek gelişmiş bir kozmetik prosedürdür. Mikro iğneleme, cilt tonunu ve dokusunu iyileştirmede de etkilidir, bu da daha dolgun, daha pürüzsüz bir cilt sağlar. Neredeyse hiç kesinti olmadan olağanüstü gençleştirici sonuçların keyfine varacaksınız.

DERMAPEN TEDAVİSİ NASIL OLUR?

İnce çizgiler ve kırışıklıklar

Kollajen indüksiyon tedavisi

Yaşlanmış ve sarkmış cilt

Cilt sıkılaştırma ve gençleştirme

büyük gözenekler

Yara izleri (sivilce, cerrahi ve yanıklar)

Deri çatlağı

ACI VERİYOR MU?

DermaPen ile cilt iğneleme işlemi minimum rahatsızlık ile gerçekleştirilir ve tedaviden önce uyuşturma kremi kullanılır. DermaPen, bir cilt silindiri cihazına kıyasla daha az rahatsızlığa ve aksama süresine neden olur ve bu da onu daha arzu edilen bir tedavi haline getirir.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]