Kaş Kontör

Kaş dövmeleri, göz kalemi ve ruj gibi kozmetik dövmeler makyajı andırır ve güzellik rejiminizi basitleştirmenin kalıcı bir yolu olabilir. Bununla birlikte, trendler değiştikçe ve artık kalıcı olan kaşlarınızın şekli ve stili değişmediğinden, kalıcı makyaj genellikle yanlış gider.

Microblading kaldırma, kalıcı makyaj temizleme, kaş dövme silme, salin kaldırma ve kaşları çatlatma, Google’a asla girmek zorunda kalmamayı umduğumuz arama terimleri/ifadeleridir. Kozmetik kaş makyajı kolayca silinebilir, ancak kaş dövmesinin çıkarılması ve microblading çıkarılması vb. o kadar basit değildir.

Liluz Diyarbakır güzellik merkezi mikropigmentasyon tedavilerinde uzmanlaşmanın yanı sıra dövme silme konusunda da uzmanlaşmıştır. Bu hizmete kaş dövme silme ve microblading çıkarma tedavilerimiz dahildir.

Kalıcı kaş dövmeleri nasıl kaldırılır?

Yüzdeki dövmeleri silmenin en etkili yolu lazerle dövme silmedir . Lazer dövme silme, her seansta ciltte kalan pigmentleri ortadan kaldırmayı amaçlayan tamamen silmeye yöneliktir. Kaş dövmeleri gibi kalıcı makyaj temizleme tedavileri lazerle dövme silme kapsamına girer ve geniş bir tedavi şemsiyesi olduğu için vücudun ve yüzün birçok bölgesi uygundur.

Dövme sildirme kremleri evde yapılabilecek başka bir seçenektir, ancak kaşlar yüzün hassas ve narin bir parçası olduğu için içerdikleri sert kimyasal içerik nedeniyle tahrişe neden olabilirler. Temizleme kremleri, pigmentasyon sorunlarının da ortaya çıkabileceği ağartma özelliklerine sahiptir.

Dövme silme teknolojilerindeki gelişmeler, tamamen ve geleneksel dövme silme işleminin yarısından daha kısa sürede tamamen sildirmenin sağlanabileceği anlamına gelmektedir. Liluz güzellik merkezi özel, istenen hedef bölgeye patentli kısa darbeli lazer teknolojisini kullanır. Lazerin yüksek darbe tekrarı, doğrudan cilde yönlendirilen artan konsantre enerji seviyeleri nedeniyle mürekkebin daha hızlı parçalanması anlamına gelir.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]