Lazer Epilasyon

Liluz Diyarbakır Lazer Epilasyon hizmeti ile Daha iyi cilt. Daha fazla parlaklık. Daha fazla pürüzsüzlük. Daha fazla gençlik.. İstenmeyen vücut tüylerinden ve ağda ihtiyacından kurtulun. İşlemlerimiz tamamen kalıcı ve ağrısızdır. Lazer epilasyon istenmeyen tüylere kalıcı bir çözümdür.

Hassas ciltler düşünülerek tasarlanan Lazer Epilasyon teknolojimiz, vücudun herhangi bir yerinde kullanılabilecek kadar güvenlidir ve maksimum sonuçları sağlarken farklı cilt tiplerini hedefler.

Tıraş, cımbız, yolma – bıktınız ve açıkçası , uğraşacak vaktiniz yok. Lazer epilasyon , en sinir bozucu bölgelerde bile size pürüzsüz, tüysüz bir cilt sağlar. Epilasyonu günlük programınızdan çıkarmak, takviminizde size özgürlük ve hak ettiğiniz güveni bırakacaktır.

Lazer epilasyon, ağda ve tıraşa popüler bir alternatiftir. Bunun nedeni büyük ölçüde lazer epilasyonun kalıcı sonuçlar sağlaması ve ömür boyu ağda ve tıraş rutinini sürdürmekten daha ucuz olmasıdır..

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon , sorunu kaynağında tedavi eden kalıcı bir epilasyon çözümüdür. Hedefe yönelik lazerler kullanılarak tedavi, cilde zarar vermeden kıl köklerini öldürür. Lazer, saçtaki pigmentin veya melaninin emdiği hedeflenmiş bir ışık demetidir. Işık daha sonra saç büyümesini önleyerek saç folikülünü öldürür.

Liluz Diyarbakır Lazer epilasyon tarafından hizmeti alabileceğiniz bazı genel alanlar şunlardır:

  • koltuk altları
  • sakal
  • yanaklar
  • bacaklar
  • Geri
  • Çene
  • Üst dudak

Evde lazer epilasyon ürünleri mevcut olsa da , bunlar genellikle profesyonel tedavi kadar etkili değildir. Ayrıca bazı insanlar için risk oluşturabilirler.

Lazer Epilasyon İçin Nasıl Hazırlanırsınız?

“Yakınımdaki lazer epilasyon” için çevrimiçi arama yapmadan önce, hazırlanmanıza yardımcı olması için bu yönergeleri okumak için biraz zaman ayırın. Bu yönergeler tedavinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Güneşten Uzak Durun.

Güneşte yanmış veya yakın zamanda bronzlaşmış cilde lazer tedavisi uygulanamaz , bu nedenle lazer randevunuzdan önce güneşe çıkmadan en az iki hafta ayırdığınızdan emin olun.

Cilt Ürünlerine Dikkat Edin..

Bazı yaygın cilt ürünleri cildin ışığa duyarlılığını arttırır. Lazer epilasyon, kıl köklerini hedeflemek için ışık kullandığından, artan ışığa duyarlılık, tedavinin cildinizi yakma riskini artırabilir.

Temiz Ciltle Gelmeniz Gerekir..

Randevunuza temiz bir ciltle gelin. Herhangi bir krem, yağ, güneş kremi, deodorant veya makyaj kullanmayın. Bu ürünlerden gerçekten kaçınamıyorsanız, tedaviden önce cildinizi temizleyebilmek için vardığınızda bir mendil isteyin.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]