Makyaj

Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği her zaman bir numaralı önceliğimiz olmuştur ve her zaman ön planda olmaya devam etmektedir. Herkesin cildi benzersizdir, bu nedenle bizimle yolculuğunuz kişiselleştirilmiş bir danışma ile başlar. Endişelerinizi değerlendirmek için bir dizi ilk istişare sunuyoruz ve ardından bütçeniz dahilinde sonuçlara ulaşmak için özel bir tedavi planı oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Kliniğimiz, kişinin benzersiz yüz özelliklerini geliştirmek ve/veya sorunlu sorunlu noktaları düzeltmek için Kalıcı Makyaj (mikro pigment implantasyonu) sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Sonuç, yıllarca süren yumuşak, doğal, mükemmel görünümlü makyajdır. Müşterinin görünümü ve hissi daha iyi olur ve her gün kazandıkları zamanı takdir eder.

Hijyen ve güvenlik Diyarbakır Güzellik Salonları arasında en katı protokoller arasındadır. Son teknoloji ürünü tıbbi sınıf lazer teknolojimiz ve kozmetik ürün yelpazemiz ile çok çeşitli tıbbi ve estetik koşulları başarıyla tedavi etmekten gurur duyuyoruz.

Liluz Güzellik Salonun’da ister Kalıcı Makyaj geliştirmesi ister harika yüz bakımlarımızdan biri ile olsun, müşterilerimizin en iyi şekilde görünmelerini ve hissetmelerini sağlamak bizim görevimizdir. Tedavi ettiğimiz her bireyin benzersiz olduğunu anlıyoruz ve bu nedenle kozmetik tedavilerimizin her biri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.

Kalıcı Makyaj Kliniği, Diyarbakır Güzellik Merkezi Liluz, sizi doğal güzelliği zahmetsizce geliştirebilecek tutkulu kozmetik tedavileri yelpazesini keşfetmeye davet ediyor. Evrensel olarak insanlar ellerinden gelenin en iyisini yapmak isterler ve bunu başarma çabasını azaltmak yüksek talep görmektedir. Günlük geleneksel makyaj uygulamasıyla yüzünüzü ve yüz hatlarınızı iyileştirme ihtiyacını azalttığı için birçok kişi için çözümdür.

Kısaca hizmetlerimiz şunlardır:

Kalıcı Kaşlar

Tam Dudak Rengi

Göz kalemi

Göz farı

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]