Mezoterapi

Vitamin kokteyl enjeksiyonları olarak da bilinen mezoterapi. Bu, vitamin ve mineralleri doğrudan cildinize takviye etmek için kesinti gerektirmeyen basit, hızlı bir tedavidir. Mezoterapi, yüzde ve vücuttaki birçok endişeyi gidermeyi amaçlayan ameliyatsız bir cilt gençleştirme tedavisidir. Mezoterapi tedavisi yüz, boyun ve göz altı gençleştirme için ve ayrıca saç seyrelmesi gibi yaygın endişeler için kullanılabilir.

Sadece yarım saat içinde, mikroskobik iğneli elde tutulan bir cihazı kullanarak parlaklaştırıcı bir etki ve hidrasyonu iyileştirmeye yardımcı olmak için cilt yüzeyinin altına hyaluronik asit ve mineraller içeren nem açısından zengin bir vitamin kokteyli uygulayacağız. , mikro dolaşımı harekete geçirir ve cilt tonunuzu baştan sona korur. Uygulama cildin mükemmel derinliğinde gerçekleşir, nem açısından zengin formül cildinize mükemmel bir destek vermek için gereken hücrelere ulaşırken, içsel faktörler, cilt stresi ve çevresel etkenlerden kaynaklanan cilt hasarını onarır.

Mezoterapi yüz, vücut veya saçın herhangi bir yerinde kullanılabilir, örneğin:

Yüz – Hiperpigmentasyon, fotoğraf hasarı, ince çizgiler ve kırışıklıklar, koyu halkalar, sivilce izleri.
Vücut – lokalize yağ birikintileri, selülit, zayıf dolaşım, sıvı tutulması, gevşek cilt ve çatlaklar.
Saç – Saç İncelmesi ve Kuru Saç Derisi

Mezoterapi, çok az aksama süresi içeren harika bir tedavidir. Anında bir cilt ışıltısı ile tedavi seansınızın hemen ardından gitmeye hazır olacaksınız.

Mezoterapi Kimlere Uygulanır?

Mezoterapi, anında parlaklık ve vitamin ve mineral takviyesi isteyen müşteriler içindir. Mezoterapi, hidrasyonu, cildin doğal besinlerini ve cilt kollajenini desteklemeye yardımcı olduğundan, donuk görünen ciltler için hızlı bir “beni al” için harika bir tedavidir. Bu tedavi herhangi bir aksama süresi gerektirmez ve 30-45 dakika içerisinde cildin gençleşmesine yardımcı olur.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]