Saç Kesimi

2000 yılında kurulan, saç şekillendirme, düzeltme, perma, saç bakımı ve saç derisi bakımı konusunda tutku ve deneyimle dolu uzmanlardan oluşan bir ekibiz.

Stil kimliğinizi bulmak, kendinizle uyum içinde olmak için önemlidir, bu nedenle görünümünüzü ve stilinizi tamamlayın.

Liluz Diyarbakır Güzellik Salonu AZ’deki eksiksiz salonunuzdur.. Bu nedenle görünümünüzü öne çıkaracak harika bir kuaför arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Saç stilistlerimiz, yüksek kaliteli saç bakımı uygulamaları kullanarak istediğiniz sonucu elde etmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Tüm hizmetlerimiz, istenen sonuçları yaratmak için müşterilerimizin isteklerine göre özelleştirilmiştir.

Liluz Diyarbakır Güzellik Salonu, müşterilerine çok çeşitli profesyonel saç kesme, boyama, şekillendirme ve daha fazlasını sunar. İster sadece bazı vurgular, en yenilikçi ürünlerle derinlemesine bakım, kısa bir saç kesimi, bir düğün kabarıklığı veya göz alıcı yeni bir görünüm istiyorsanız, seçmeniz gereken salon biziz.

Kadın Saç Kesimi, Şampuan ve Fön
Uzman stilistlerimiz, yüz şeklinize ve saç yapınıza uygun mükemmel saç kesimini seçmenize yardımcı olacaktır.

Bu hizmete şampuan (gerektiğinde iki kez) ve saç kremi ile yıkama dahildir. Görünümünüz fön ile tamamlanacak.

Kadın Saç Kesimi
30 dakikanız varsa hızlı bir saç kesimi nasıl yapılır? Bu hizmeti seçin.. Not: Şampuan dahil değildir
Şampuan ve Stil
Saçınızı yıkayıp şekillendirdikten sonra, deneyimli saç stilistlerimiz stilinize yönelmeye hazır. Bize güvenin ve hayalinizdeki saç stiline kavuşun!

Akşam stili/Düğün kabarık
Görünüm sizi bozabilir veya kırabilir, bu nedenle çok özel gününüz veya etkinliğiniz için hazırlanıyorsanız, yüz hatlarınızı öne çıkaran ve doğal güzelliğinizi tamamlayan mükemmel saç modelini yaratmak için buradayız. Liluz Diyarbakır Güzellik Salonu, her saç tipi için en iyi düğün saç modellerini sunar.Not! Bu hizmet 1 saat sürmektedir, Şampuan dahil değildir!
Kalıcı Vücut Dalgası
Her kadın parlak ve pürüzsüz saçlar için can atıyor. Saç dokusunu ve görünümünü değiştirmek için farklı teknikler kullanırlar. Düz saçlara sahipseniz ama kalıcı dalgalara sahip olmak istiyorsanız, bu hizmete bir göz atın!

Saçınıza perma yaptırmaya karar verdiyseniz, hadi ücretsiz bir danışmanlıkla başlayalım!!

Bu prosedürün faydalarından biri, her gün saç maşası ve perma çubukları kullanmanıza gerek olmamasıdır, zaten dalgalara sahipsiniz.

Önce saçı doğru şampuan ve saç kremi ile yıkıyoruz, ardından ana işleme başlıyoruz. Süreç boyunca sadece en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

Adres

Medya Mah. Tekel Caddesi 618. sokak ataşlar armada sitesi b blok altı

Telefon

(0534) 013-99-90

E-mail

liluzguzellikmerkezi@gmail.com

Insert Bilisim © 2024.
All rights reserved.

[trx_widget_instagram demo="1" demo_files="%5B%7B%22image%22%3A%22234%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22557%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22313%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%22320%22%7D%5D" columns="2" columns_gap="15" links="none" follow="1"]